NAŠE SLUŽBY

Kedže rozhodnutie postaviť si vysnívaný rodinný dom, neprichádza zo dňa na deň, tak ani pri jeho projektovaní, výbere vhodných materiálov a predovšetkým samotnej výstavbe, nemôžete byť ľahkovážny. Disponujeme skúseným tímom odborníkov, ktorí Vám pomôžu už pri samotnej realizácií projektovej dokumentácie, kde Vám odporúčia výhody a nevýhody jednotlivých dispozícií, vhodnom výbere materiálov a následne pri samotnej výstavbe rodinného domu, ktorý Vám sme schopní odovzdať až do fázy domu na kľúč. 


Kúpili ste novostavbu v štádiu holodomu alebo holobytu? Gratulujeme, avšak stále ste len v polke cesty, k Vášmu vysnívanému bývaniu. Naša spoločnosť, má dlhoročné skúsenosti v oblasti dokončovania interiérov na kľúč, vrátane kompletných rekonštrukcií rodinných domov a bytov. 

Spoločnosť Prerobime.eu, je skúseným realizátorom strojových sádrových a tiež vápenno-cementových omietok. Pri realizácií, pracujeme s najkvalitnejšími materiálmi a používame len tie najmodernejšie stroje, čo nám umožňuje kratšiu dobu realizácie, v porovnaní s konkurenciou. Realizujeme tiež cementové a betónové potery. 

Disponujete krivým stropom, stenami alebo len potrebujete zmeniť dispozíciu väčšieho priestoru? Ideálnou voľbou je sadrokartón. Firma Prerobime.eu, disponuje školenými odborníkmi, v oblasti montáže sadrokartónu, od jednoduchého zníženia stropu a montáže priečok, až po dekoratívne stropy a steny. 

Už Vás po rokoch omrzela Vaša stará kúpelňa a rozhodli ste sa zmeniť jej dizajn? V tom prípade, budete s určitosťou potrebovať šikovného obkladača. Nakoľko sme realizovali už desiatky renovácií kúpelní a WC, radi Vám poradíme už pri samotnom výbere obkladu a dlažby. Následne ho precízne nainštalujeme na steny a podlahu Vašej novej kúpelne. Venujeme sa tiež realizácií kúpelní na kľúč, od samotného odstránenia starých obkladov, dlažieb a rozvodov, až po osadenie nového prívodu vody, odpadu, elektriky a následného osadenia umývadiel, vane alebo sprchového kútu.

Zmenili ste farbu stien, kúpili nové nábytky, ale stále Vám v miestnosti niečo prekáža? Skúste sa pozrieť na Vaše podlahy. Častokrát ide totižto o prvú vec, ktorú si všimnete po vstupe do miestnosti. Venujeme sa pokládke laminátových podláh a drevených parkiet. 

Rekonštrukcie rodinných domov a bytov, si vyžadujú mnoho “špinavej práce“, ešte pred samotným realizovaním rekonštrukcie. Naša spoločnosť sa postará o odstránenie starých rozvodov, vyrezanie starých zárubní, odstránenie starých obkladov, vyrezaním otvorov, pre nové okná a dvere a tiež kompletným odstránením starých jadier. Samozrejmosťou je odvoz a likvidácia stavebného materiálu. 

Potrebujete vymaľovať spálňu, obývačku, celý byt, či iný nebytový priestor? Spoločnosť Prerobime.eu, je tou správnou voľbou! Samozrejmosťou služby, sú drobné vyspravenia omietok, oprava malých prasklín a tiež ochrana Vašich podláh a okien, pred neželaným znečistením. Naša spoločnosť tiež disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti strojového striekania. 

Keďže disponujeme vlastnými stavebnými strojmi, tak ponúkame aj rôzne zemné a výkopové práce, ako sú výkopy základových pásov, pásy pre privedenie inžinierských sietí, ale tiež úpravy rôznych terénov. Rovnako tak vieme zabezpečiť odvoz nadbytočnej zeminy, s jej následným uskladnením.